Rozhovor s Liamem

7. května 2012 v 12:00 | Evolet |  Liam Hemsworth News
Jak Vás změnila ta pozornost pro váš život a všechno co vás obklopuje?
Nijak výrazně jsem se nezměnil. Stále dělám věci, které jsem vždy dělal. Jen, pokud jde o mojí kariéru, jsem teď na jiné úrovni. Potkávám se s mimořádně talentovanými režiséry a spisovateli - se všemi v buissnisu. Jsem v úplně jiné pozici než jsem kdy byl, ale vím, že můj osobní život se nezměnil. Stále chodím surfovat a ven s přáteli. Jsem rád, že stále dokážu vést normálně svůj život a přitom točit filmy.

Po Hunger Games byl okolo toho všude velký rozruch. Jaké je to být do toho všeho vtáhnut?
Skoro celý březen jsem cestoval. Bylo to úžasné. Nikdy jsem neprezentoval nic tak velkého jako toto. Bylo to docela v pohodě. Jako herec jsem vždy hledal věci (tohle neumím přeložit: I relate to in one way or another, or things that are different) Nikdy jsem nebyl součástí ničeho takového, takže to bylo velmi zajímavé.

Co Vás přilákalo k roli a produkci?
Bylo to jiné než jakýkoliv film, který jsem předtím dělal. Myslím, že mi dal šanci ukázat něco jiného jako herec a ukázal mě i v jiném světle.

No ještě je to dlouhé zbytek můžete číst zde: http://hunger-games.net/?p=6687
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikaw Nikaw | Web | 7. května 2012 v 20:27 | Reagovat

Ahoj :) Dnes už v 16:00 začalo 3.kolo SONB, moc se omlouvám, že ti to píšu až takhle pozdě, ale článek byl přednastavený a já jsem v té době na počítači nebyla :// Takže se moc omlouvám! :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama