Rozhovor s Joshem

3. září 2012 v 15:15 | Evolet |  Josh Hutcherson News
zdroj: www.hunger-games-daily.blog.cz

Proč si myslíš,že jsou knihy tak populární?

Myslím,že postavy v knize jsou opravdu líčené v mnoha pohledech a lidé v nich můžou najít kousek sebe.

Je to skoro jako:''Co by jste dělali,kdyby jste byli hozeni do Hunger Games''?

Navíc tam je super budoucí svět s panovačnou vládou,která je pro lidi zajímavá,tak mít knihu,která mluví k mladým lidem o takových důležitých tématech a skutečných zprávách,myslím,že je je to na tom poutavé.

Řekni nám něco o tvé postavě Peety.

Peeta je mi podobný.Mám velmi podobný názor na život, který je ''chci být pořád tím,čím jsem bez ohledu na okolnosti a kompromisy''. Mám pocit že máme i stejný smysl pro humor,takže je toho hodně.

Zní to jakoby si byl s Peetou propojen?

Když jsem si přečetl knihu,cítil jsem hned spojení s Peetou.A ta postava mě vezla sebou a chtěl hrozně tuto roli.Při natáčení jsem si uvědomoval víc a víc, když hraji Peetu je to jako bych byl on. Bylo to trochu děsivé a divné,protože jsem zastavil hraní a začal jsem být sám sebou a pojmenovával jsem se jako Peeta. Je to legrační, mám totiž pocit,že jsem víc sbírkou mých postav než sebe sama.

více v cčKde si byl,když si se dozvěděl,že si získal roli?

Byl jsem v mém domě v LA a čekal jsem každý den,volal jsem svému agentovi a můj agent volal mě.Konečně jsem měl TEN hovor.Stál jsem v kuchyni a tam můj agent a moje máma a můj manažer na telefonu a oni byli tak jako : 'Takže si dostal roli The Hunger Games'. Moje mysl byla mimo. Byla to jedna z těch věcí,kterým jsem nemohl uvěřit.Musel jsem se štípnout, protože jsem miloval ten příběh a najednou jsem v něm.

Ty a Jennifer jste jako krubobití z jednoho státu,Kentucky. Tušili jste,že chemii mezi vámi bude tak jednoduché najít?

Jo není to velký stát,tak se nás tu najde hodně. Ale bylo divné,že jsme oba z Kentucky,které je takových trochu 12.Krajem. Je založen v kopcích. Začali jsme mluvit o Kentucky a o smaženém kuřeti a o soupeřích basketbalových týmů a o všem kolem,takže tam mezi námi vzniklo spojení.

Jaké jsou zásadní charakteristiky pro Kentuckiánce?

Myslím,že jednou z nich je pohostinství,chápejte jako 'Ano,madam' a 'Ne,pane' a všechny tyhle věci, ve kterých jsem byl vychován. Většina lidé,co jsem v Kentucky potkal jsou na dobré úrovni. Miluji být odtud. Je to skvělé místo,kam se vracím za svojí rodinou a přáteli.

Už jsi se seznámil s nějakou fanouškovskou stránkou THG?

Jistě. Myslím,že to je úžasná věc vyjádřit své názory. Já nejsem moc online ne na Facebooku a Twitteru nebo něco podobného, používám internet ve formě Googlu.Kdokoli s kým mluvím na ulici nebo s fanoušky,tak budu s nimi mluvit s rozumem.

Došlo u tebe k většímu zájmu ostatních lidí?

Lidé kolem byli v pohodě.Nikdo přímo nevyšiloval nebo jednal jako blázen,bylo to opravdu pěkné
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama