close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

THE SPARK

15. may 2013 at 21:32 | Evolet |  Site info
Název tohohle článku může být dost nejasný. Takže bych vás chtěla upozornit, že jádro sdělení se dozvíte v posledním odstavci. Moje srdceryvné řeči tedy můžete přeskočit.
Na tomto blogu jsem strávila přesně 1 rok 1 měsíc 3 týdny a 1 den (i když poslední týden by se ani neměl počítat). Začínala jsem jako úplný začátečník. Nevěděla, kde shánět novinky, jak udělat layout, kde vzít programy...Když si tohle uvědomím, musím se pochválit. Za ten rok jsem udělala velký skok a právě tento pokrok v grafice mě odsud odvádí pryč. Práci na blogu jsem milovala, bylo to něco úžasného, ale z objevování nových a nových věcí se stala rutinní záležitost a částečně i povinnost. Hunger Games stále miluju a moje nadšení rozhodně neopadlo. Stále budu sledovat novinky, ne jen čekat na film. Katniss pro mě pořád bude hrdinka a Hunger Games ty nejlepší knihy.
Pro ty, co už teď začali smutnit (doufám, že někdo takový je :D) mám však dobrou zprávu. S blogerstvím rozhodně nekončím a právě můj pokrok v grafice mě přivedl k nápadu založit si grafický blog. Ten je pro mě tou jiskrou (vysvětlení nadpisu :)) Je to naděje, že mě zase blogování bude bavit jako dřív.
I když mi je to moc líto, tak tady bohužel končím a chtěla bych tedy požádat affiliates, jestli by mi pod článek napsali, zda chtějí, abych si je vzala sebou na grafický blog.

Adresa mého nového působiště je:

Graphictime-online.blog.cz


So may the odds be ever in your favor, tributes!
 

Happy Birthday Katniss Everdeen

8. may 2013 at 22:14 | Evolet |  Cast news

Dnes ráno jsem vstala s myšlenkou, že je opravdu skvělý, že máme volno. Dnešek je ale ještě o hodně lepší! Kniha se zmiňuje, že Katnissiny narozeniny připadají právě na dnešek.

So happy birthday and may the odds be ever in your favor, Katniss!

Jennifer Lawrence and Elizabeth Banks: The Costume Institute Gala

8. may 2013 at 18:37 | Evolet |  Cast news
Jennifer Lawrence (Katniss) a Elizabeth Banks (Effie) se v pondělí (6. května) zúčastnily The Costume Gala Institute. Letošním tématem akce byl Punk. Elizabeth splnila zadání úžasně, neodbočila od tématu a zároveň jí to moc slušelo. Jennifer byla krásná jako vždy, ale zadání moc nedodržela. K pěkným šatům si vzala aspoň punkové boty.

Jennifer Lawrence


Eizabeth Banks


Jinak se moc omlouvám, že nepíšu, ale hezké počasí mě láká víc než sedět u počítače.
 


Graphic photoshop school - lekce 0

4. may 2013 at 20:00 | Eliza
Dnes jsem pro vás připravila nultou lekci grafické školy. Je jen taková úvodní, kde se dozvíte, jak stáhnout photoshop CS5 Extended a něco o základní orientaci, a nebude z ní žádný úkol ani body. Zapisovat se tedy můžete ještě do příští soboty, kdy bude další lekce.
Pokud máte jinou verzy, je na vás, jestli si stáhnete CS5 nebo ne, ale můžou tam být nějaké změny.

Alexander Ludwig: Hero Magazine

4. may 2013 at 19:06 | Evolet |  Cast news
Objevil se sken jedné stránky z dubnového vydání časopisu Hero, na které je Alexander Ludwig. Vypadá opravdu skvěle.

imagebam.com

Bruno Gunn: facebook page

4. may 2013 at 18:47 | Evolet |  Cast news
Zhruba před 2 týdny založil Bruno Gunn svou facebookovou stránku. Zatím přidal jen pár fotek. Najdete jí zde.

Hunger Games: Everything Wrong In 3 Minutes Or Less

3. may 2013 at 15:11 | Evolet |  Hunger Games news
CinemaSins tentokrát sestříhali video, kde ukazují všechny nedostatky Hunger Games ve třech minutách, jako fanoušek to samozřejmě nerada vidím a některé chyby mi přijdou docela takové sporné.Hunger Games: Exhibit of costumes

1. may 2013 at 21:09 | Evolet |  Hunger Games news
V Chicagu byly 26.-28. dubna vystaveny kostýmy z The Hunger Games, které budou v říjnu vydraženy v NewYorku.Catching fire: Literar teaser trailer

1. may 2013 at 20:52 | Evolet |  Catching fire news
Tady je vtipně komentovaná verze traileru ke Catching fire.
Jsou tam anglické titulky, takže překlad asi není třeba.Graphic school

29. april 2013 at 20:41 | Evolet |  Soutěže
Momentálně mám dost volného času, a tak jsem se rozhodla, že bych otevřela grafickou školu. Nejsem sice žádný velkolepě úžasný grafik, ale myslí, že tak mizerně na tom také nejsem.
Lekce by probíhaly každou sobotu, kdy bych na blog přidávala návody na čím dál těžší grafiku. Abyste se mohli přihlásit, nemusíte vlastně umět vůbec nic. Lekce začnou i samotnou instalací photoshopu.
Ke každé lekci bych připsala i nějaký úkol, který bych oznámkovala a vyvěsila na blog. Účastníci s nejlepšími známkami by nakonci lekcí dostali i nějakou odměnu formou reklamy nebo grafiky. Do školy přijímám každého. Po potvrzení přijetí si dej banner (obrázek s nápisem Graphic school) viditelně na svůj blog s odkazem na tento článek..
Pokud máte zájem, zapište se pomocí formuláře, NE komentů.


Dotazy do komentářů.

Where to go next