close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Catching fire news

Catching fire: Literar teaser trailer

1. května 2013 v 20:52 | Evolet
Tady je vtipně komentovaná verze traileru ke Catching fire.
Jsou tam anglické titulky, takže překlad asi není třeba.


Liosgate new logo

20. dubna 2013 v 18:15 | Evolet
Na Cinema Conu odahlilo Lionsgate nové logo, které se bude promítat na začátku všech jejich filmů. Pro připomenutí staré logo, které je i na začátku The Hunger Games, jsou do sebe zapadající ozubená kolečka uvnitř zámku brány. Nové logo je zcela odlišné, znázorňuje jakousi cestu vesmírem až k logu. (Zkrácenou verzi jsme mohli vidět i před teser trailerem.)

Nové logo

Staré logo v celém článku.

Catching fire: The official Illustrated Movie Companion

17. dubna 2013 v 21:17 | Evolet
Amazon zahájil předprodej The official Illustrated Movie Companion, knížky, která by měla zahrnovat fotky z natáční Catching fire, návrhy kostýmů a rozhovory s herci.

Catching fire: Cast reactions for teaser trailer

16. dubna 2013 v 20:55 | Evolet
tweetreaction1
Dnes v 8 večer se můžete podívat na #Catchingfire teaser trailer na TheHungerGamesExplorer.com! #TheHungerGamesExplorer. Přiďte a užijte si to.

další v cč.

Catchin fire: Teaser trailer Soundtrack

16. dubna 2013 v 20:34 | Evolet
Byla uveřejněna první skladba ze soundtracku ke Catching fire. Lionsgate opět využilo stejně hudebníky jako v prvním díle trilogie a to dvojici T.T.L. Skladba se jmenuje Beyond fire a slyšet jsme jí mohli v teser traileru.

Catching fire: Teaser trailer CZ subtitles

16. dubna 2013 v 20:10 | Evolet
Dneska odpoledne jsem pro vás vložila na youtube teaser trailer ke Catching fire s českými titulky. Snad tam není moc chyb.

Catching fire: New stills from thehungergamesexplorer.com

14. dubna 2013 v 20:22 | Evolet
Během výkendu se objevily další fotky ke Cathing fire. Na jedné můžeme vidět Katniss ve dvanáctém kraji, druhá je už jednou uveřejňovaná fotka Gala s mírotvorci, na třetí je Plutarch v kanceláři prezidenta Snowa a na poslední Effie, Peeta a Katniss před večírkem v prezidentově sídle.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Catching fire still - better quality

11. dubna 2013 v 15:17 | Evolet

Včera jsem vás upozorňovala na novou fotku z Catching fire. nyní se objevila i v lepší kvalitě.

imagebam.com

Catching fire: New Gif/Scene

11. dubna 2013 v 15:10 | Evolet
MTV vydala gif, který rozšiřuje scénu z předtraileru. Jsou na něm Peeta a Katniss, tentokrát vycházející z budovy soudu. Už zbývají jen 3 (spíš 4) dny, než bude uveřejněn trailer.

Catching fire: DVD Bonuses

6. dubna 2013 v 19:33 | Evolet
Nedávno se natáčeli bonusy k DVD Catching fire. (Rozhovory s herci.) Nelson Ascencio (Flavius) přidal dvě fotky z natáčení.

imagebam.com imagebam.com

Catching fire: posters - Gale

7. března 2013 v 22:28 | Evolet
Opět je tu další plakát ke Catching fire. Bála jsem se, že na Gala nevyjde řada, protože všichni ostatní měli kapitolské oblečení a Gale v Kapitolu až do třetího dílu knihy nebyl, ale dočkala jsem se.

imagebam.com

Catching fire: posters - Peeta and Johanna

7. března 2013 v 19:30 | Evolet
Během dneška se objevily další dva plakáty, s Peetou a Johannou. Peeta se mi líbí ze všech plakátů zatím asi nejvíc.

imagebam.com imagebam.com

Catching fire: Poster - Beetee

6. března 2013 v 19:55 | Evolet
Dnes se objevil ještě plakát s Beeteem (Diodem).

imagebam.com

Catching fire: posters - Cinna and Katniss

6. března 2013 v 15:18 | Evolet
Dnes tu máme další dva Kapitolské plakáty ke Catching fire. Jsou na nich Cinna a Katniss.

imagebam.com imagebam.com

Catching fire: Haymitch's poster

5. března 2013 v 19:34 | Evolet
Já jsem na plakátu po Effie a Ceasarovi očekávala Cinnu. Po odhalení jsem byla docela překvapená. Na třetím plakátu z kapitolské série je vítěz 50. Hladových her za 12. kraj, Haymitch Abernathy.

imagebam.com

Catching fire: Next Capitol poster

5. března 2013 v 18:34 | Evolet
Dneska jsem měla opravdu špatnou náladu. Už jsem dokonce měla nadepsaný článek Hiatus (NOT ending), pak jsem se dala do hledání vhodného gifu do článku a naštěstí mi to trvalo tak dlouho, že jsem si to rozmyslela.
Fandango dnes zveřejnilo další z kapitolské série plakátů a to s Ceasarem Flickermanem, navíc se objevila další prázdná židle. Tentokrát tipuji Cinnu.

imagebam.com imagebam.com

Catching fire: New poster - Effie

4. března 2013 v 22:06 | Evolet
Omlouvám se, že jsem se dlouho neobjevila, ale kamarádka mi připoměla, že jsem se už před nějakou dobou začala věnovat CSS kódování, tak jsem v tom dnes pokračovala.
Po tajemné židli byl odtajněn nový plakát ke Catching fire, tentokrát s Effie Trinket.

imagebam.com imagebam.com

CAtching fire: First promo photo

27. února 2013 v 19:20 | Evolet
Po plakátech se objevila i samotná fotka, je to sice téměř to samé, ale dá se použít na grafiku. Na huner-games-saga si admin všimnul, že Joshe (Peetu) v grafickém editoru trochu "vytáhli", aby byl vyšší než Jennifer (Katniss). Myslím, že je to dobře, ve filmu to tolik poznat není, ale na plakátu by vypadalo blbě kdyby byl menší.

imagebam.com

Catching fire: Victory Tour poster

22. února 2013 v 19:32 | Evolet

Capitol PN dnes na facebookové stránce uveřejnilo plakáty k Victory Tour (turné vítězů). Myslím, že jsou opravdu vydařené. Moc se mi líbí ty barvy a i přes to, že Peetu nemám zrovna v lásce, musím říct, že mu to tady moc sluší.

K plakátům byl tento komentář:

EN: PANEM ALERT: President Coriolanus Snow is pleased to announce this year's Victory Tour, featuring Katniss Everdeen & Peeta Mellark - Victors of the 74th Hunger Games! The Capitol PN demands that all districts prepare accordingly. Inquire with your local district officials for further instructions.

CZ: UPOZORNĚNÍ: Prezident Coriolanus Snow s potěšením uvádí letošní turné vítězů a představuje vám Katniss Everdeen a Peetu Mellarka - vítěze 74. ročníku Hladových her! Capitol PN požaduje, aby se všechny kraje odpovídajícím způsobem připravily. Na další informace se ptejte místních úředníků.

imagebam.com imagebam.com

Catching fire products

12. února 2013 v 19:28 | Evolet

NECA uvede na New-Yorském veletrhu hraček nové produkty s Catching fire. Mezi těmito věcmi jsou připínáčky s logem, tašky, batohy, hry a další věci. Ještě před premiérou filmu pravděpodobně vyjdou nové akční figurky postav z Catching fire.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama