Past layouts

Layout 0.3

22. dubna 2013 v 20:14 | Evolet
Doba výroby: 4-5h|Spokojenost: 80%|od: 22.4. 2013

Dnes jsem nastavila nový layout. Zvolila jsem spíš světlejší barvy. Ono když máte okno proti sluníčku, nějak vám to vnukne tu myšlenku. Ústřední postava je Jennifer lawrence (Katniss) v oscarových šatech. Kromě této fotky můžete vpravo dole vidět poměrně novou still ke Catching fire a vlevo fotku pro Entertainment k prvnímu dílu Hunger games.
S layoutem jsem poměrně spokojená, až na ty odlesky u nápisu Adele-Hawthorne, možná je předělám, ještě uvidím. Dole jsem umístila i odkaz na galerii, kterou jsem teprve včera zaregistrovala, takže odkaz přidám později.

Layout 0.2

21. února 2013 v 16:39 | Evolet
Na blogu si můžete prohlédnout nový layout. Tvořila jsem ho několik dní a je to jeden z důvodů, proč jsem byla tak neaktivní (dalším důvodem je, že mám prázdniny a nejsem tolik doma nebo spím). Tentokrát jsem zvolila oranžovou a modrou, protože jsem chtěla něco víc barevného. Zatím sedí asi všechno kromě menu, které potřebuje předělat, obzvlášť ikonky affiliates, které jsou moc velké.
Odkazy do menu doplním večer.
Líbí?

Desigen 0.1

29. ledna 2013 v 13:00 | Evolet
Doba výroby: 5h | Spokojenost: 95% | od: 29.1. 2013

Rozhodla jsem se změnit layout. Tentokrát jsem zvolila takové ty přírodní letní barvy. Dělala jsem ho docela dloho, protože jenom animace mi trvaly asi třičtrtě hodiny.
Spokojenost jsem dala 95%, je totiž vždy co zlepšovat a mě se layout nakonec stejně líbí podle toho, jak se líbí vám.
V anketě známkujte jako ve škole.

Laoyut

27. října 2012 v 15:10 | Evolet
nastaveno: tento blog / spokojenost: 98% / doba výroby: 3h

Na blogu můžete vidět nový desigen. Odkazy ještě nejsou plně v provozu, ale to během odpoledne dodělám. Jen pro zajímavost, záhlaví se skládá z 27 částí a v menu je 10 nadpisků. I s častmi na stránku, pozadí a záhlaví to tak dělá rovných 40 částí
V záhlaví jsou i ikonky pro affiliates pro:
my-magicworld.blog.cz
best-actresses.blog.cz
hunger-games-daily.blog.cz
hunger-games-saga.blog.cz
 
 

Reklama