Site info

THE SPARK

15. května 2013 v 21:32 | Evolet
Název tohohle článku může být dost nejasný. Takže bych vás chtěla upozornit, že jádro sdělení se dozvíte v posledním odstavci. Moje srdceryvné řeči tedy můžete přeskočit.
Na tomto blogu jsem strávila přesně 1 rok 1 měsíc 3 týdny a 1 den (i když poslední týden by se ani neměl počítat). Začínala jsem jako úplný začátečník. Nevěděla, kde shánět novinky, jak udělat layout, kde vzít programy...Když si tohle uvědomím, musím se pochválit. Za ten rok jsem udělala velký skok a právě tento pokrok v grafice mě odsud odvádí pryč. Práci na blogu jsem milovala, bylo to něco úžasného, ale z objevování nových a nových věcí se stala rutinní záležitost a částečně i povinnost. Hunger Games stále miluju a moje nadšení rozhodně neopadlo. Stále budu sledovat novinky, ne jen čekat na film. Katniss pro mě pořád bude hrdinka a Hunger Games ty nejlepší knihy.
Pro ty, co už teď začali smutnit (doufám, že někdo takový je :D) mám však dobrou zprávu. S blogerstvím rozhodně nekončím a právě můj pokrok v grafice mě přivedl k nápadu založit si grafický blog. Ten je pro mě tou jiskrou (vysvětlení nadpisu :)) Je to naděje, že mě zase blogování bude bavit jako dřív.
I když mi je to moc líto, tak tady bohužel končím a chtěla bych tedy požádat affiliates, jestli by mi pod článek napsali, zda chtějí, abych si je vzala sebou na grafický blog.

Adresa mého nového působiště je:

Graphictime-online.blog.cz


So may the odds be ever in your favor, tributes!

KONTROLA AFFILIATES

19. dubna 2013 v 19:55 | Evolet

Po tom co jsem se vrátila jsem došla k závěru, že ta polovina affilates, kterou mám zapasanou zavřela a ta druhá sice píše, ale pro změnu je nemám zapsané. Budu přijímat i nová affiliates.

Takže vás nebudu obtěžovat nějakými dlouhými zápisy:

Stará affiliates:
Přezdívka:
Blog:

Nová affiliates:
Přezdívka:
Blog:
Zaměření blogu:

I am Back

3. dubna 2013 v 21:56 | Evolet
/miluju gify s Jennifer/

Jáí zkrátka bez blogu nevydržím. Už od chvíle kdy jsem to tu zavřela, jsem měla cukání zase napsat. Takže jsem zpět a to hlavně kvůli jedné skvělé novince, kterou uvedu v dalším článku.
(Taky děkuju za Vamp-boyovu podporu.)

Comeback

18. března 2013 v 18:35 | Evolet

Po týdnu a půl jsem zpět. Hry na RPG se nám moc vydařili (a tímto vás zvu na další, stačí se zapsat http://hunger-games-world.blog.cz/)

HIATUS

2. ledna 2013 v 12:02 | Evolet

Jsem nemocná (nějaká chřipka nebo něco takovýho) a obdivuju sama sebe, že jsem dokázala dojít až k počítači, takže pozastavuju než mi bude dobře.

Happy new year!

31. prosince 2012 v 16:59 | Evolet

Hunger Games můj rok 2012 výrazně vylepšili. Teď už si ani neumím představit, že bych je neznala. Dřív jsem měla samé blogové deníčky a blogy o ničem, Hunger Games tohle změnily. Konečně mám o čem psát, mám co dělat když přijdu domů a o hodně jsem se díky nim zlepšila v grafice.
Většina z vás to možná neví, ale tento blog začínal úplně jinak. Měl to být další můj deníček tentokrát s jednou rubrikou o Hunger Games. Postupně jsem psala o HG víc a víc až z toho vznikl blog pouze o Hunger Games. Těžko se tomu věří, ale největší návštěvnost jsem měla právě, když blog začínal. Možná za to mohlo právě to, že Hunger Games byly v té době aktuální. Už v listopadu 2013 nás čeká další díl Hunger Games (Catching fire) a já pevně věřím, že do té doby na blogu zůstanu a i kdyby ne, tak na Hunger Games určitě nezapomenu.
Doufám, že se vám, vašim i mému blogu bude dařit a že žádný z nich v následujícím roce neskončí.

Happy (Hunger games) new year and may the odds be ever in your favour!

Goodbye and happy summer holidays

7. července 2012 v 13:09 | Evolet
Zítra ráno odjíždím pryč, ale blog určitě prázdný nebude. Na každý den je tu připravená fotka dne a asi další dva nebo tři články s animacemi.
 
 

Reklama